Privacy policy

Beste ouder,

Beste leerling,

Beste bezoeker,

 

 

Het Europees Parlement en de Raad van de Europese Unie hebben een nieuwe regeling uitgewerkt voor de bescherming van persoonlijke gegevens van EU-burgers. Die Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG), ook wel de General Data Protection Regulation (GDPR) genoemd, wordt op 25 mei 2018 van toepassing.

De AVG geeft een wettelijk kader aan de verplichtingen waaraan scholen moeten voldoen als ze persoonsgegevens verwerken. De AVG houdt een verstrenging in van de privacyregels en zal dus ook voor scholen gevolgen hebben. De verordening biedt scholen gelukkig genoeg ruimte om persoonsgegevens te gebruiken: binnen de kaders van de verordening mag er best veel!


Voor ons zijn transparantie en respect voor privacy superbelangrijk. Daarom vind je hier alles over ons beleid en jouw rechten per Hasp-O-school . Je kan er naast de vernieuwde algemene voorwaarden ook steeds de meest recente informatie over jouw online veiligheid op terugvinden.

 

Mocht je met vragen en/of opmerkingen zitten, dan mag je altijd mailen naar de mailadressen die bij elke vestiging staan of naar het algemene e-mailadres "privacy@hasp-o.be". 

Hasp-O_2.png
Privacybeleid Abdij

Hasp-O Centrum

Plankstraat 11,

3800 Sint-Truiden

Diesterstraat 1,

3800 Sint-Truiden

privacy.centrum-abdij@hasp-o.be

Hasp-O Centrum

Gildestraat 22,

3800 Sint-Truiden

privacy.centrum-gildestraat@hasp-o.be

Hasp-O_.png
Privacybeleid Stadsrand

Hasp-O Stadsrand

Diestersteenweg 146,

3800 Sint-Truiden

privacy.stadsrand@hasp-o.be

Hasp-O_3.png
Privacybeleid Zepperen

Hasp-O Zepperen

Kasteelstraat 53,

3800 Sint-Truiden

privacy.zepperen@hasp-o.be

Hasp-O_4.png
Privacybeleid Zuid

Hasp-O Zuid 

Naamsesteenweg 167, 3800 Sint-Truiden

privacy.zuid@hasp-o.be