top of page

Een hart voor de omgeving van Hasp-O Stadsrand

Vzw Heart Saver wil samenwerken met gemeenten, scholen, sportfederaties, apotheken en bedrijven om openbaar toegankelijke defibrillatoren te installeren. Op die manier wil de vzw meer dan 10.000 extra HARTstarters (AED’s) installeren die 24 uur per dag toegankelijk zijn voor het publiek.


Hasp-O Stadsrand stapt graag mee in dit levensbelangrijk project! Vzw Heart Saver zal daarom in samenwerking met onze school een HARTstarter BUITEN aan onze schoolingang plaatsen zodat deze in geval van nood 24/7 beschikbaar is voor iedereen.


Dankzij dit fundraising initiatief wordt ook onze schoolomgeving HARTveilig, vermits de HARTstarter binnen de twee minuten wandelen van onze school bereikbaar zal zijn.


49 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comentarios


bottom of page