top of page

Goed nieuws! 6ASO Hasp-O Zepperen wint “Operatie Perforatie”.

Goed nieuws! 6ASO Hasp-O Zepperen wint “Operatie Perforatie”. Een groepje leerlingen van 6ASO heeft een GIP-project ingediend voor de vergroening van onze school naar aanleiding van ‘Operatie Perforatie’, een nationale campagne van Infopunt Publieke Ruimte en Aquafin waarbij gemeenten, bedrijven en particulieren worden uitgenodigd om overtollige verhardingen te verwijderen en anders in te richten.


Onze leerlingen hebben een pilootproject voorgedragen om onze speelplaats te vergroenen en werden verkozen tot finalist. Hierdoor maakten ze kans op de Aquafinprijs. Ze wonnen de eerste prijs met hun project! Een geldprijs van 14 000 euro en 100 m2 waterdoorlatende verharding. Je kan de uitreiking volgen op Facebook en Instagram.36 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page