top of page

Hasp-O Zepperen - Madagascar

Begin september waren alle scholen weer uit de startblokken geschoten. Nieuwe lessenpakketten stonden klaar, nieuwe projecten werden gelanceerd en onze school deed daar nog een schepje bovenop: we zijn gestart met een nieuwe editie van onze inleefreis naar Madagascar. Jawel, Covid heeft de vorige inleefreis helaas gesaboteerd maar ons enthousiasme niet klein gekregen. Met verse moed en laaiend enthousiaste leerlingen, ouders, leden van de bouworde Brustem en ex-inleefreizigers stappen we opnieuw in dit Afrikaanse avontuur.
Een jaar lang zullen we een groepje vrijwillige leerlingen mee op weg helpen om met de juiste mindset en de nodige financiële sponsoring naar een van de armste landen ter wereld te laten vertrekken: Madagascar. Dit Afrikaanse land bungelt onderaan de wereldranglijst wat materiële rijkdom betreft maar kan zich naar onze bescheiden mening onmetelijk rijk noemen op andere vlakken. Wil je weten wat Madagascar te bieden heeft en wat wij en onze leerlingen van hen kunnen leren? Volg dan hun verhaal in de groep op onze Facebookpagina. Hun avontuur begint nu…

65 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page