top of page

Hasp-O Zepperen - Toch Straf!
Beste leerlingen, collega's, ouders, Zepperenaar


Tot op het allerlaatste moment was het spannend. Met een klein groepje leerlingen en personeelsleden maakten we de ontknoping live mee in onze school. Tijdens de ochtendshow op MNM mochten we als eerste van de vijf op de rode knop drukken, maar Laura & Sander kwamen helaas niet tevoorschijn.


En toch zullen we dit avontuur nooit vergeten. Wie erbij was, heeft een blijvende, unieke herinnering. Wie de filmpjes en foto's heeft gezien, kan niet anders dan vaststellen dat onze prestatie fantastisch was.


In bijlage vinden jullie het juryverslag over onze school. Als je het leest, zal je merken dat de juryleden een juiste indruk van Hasp-O Zepperen gekregen hebben. De winnende school in Brasschaat feliciteren we oprecht met hun overwinning. Ze hebben het ongetwijfeld dubbel en dik verdiend.


Dan rest mij nu nog enkel jullie een deugddoende hersftvakantie te wensen. Geniet van de vrije tijd en laad de batterijen op, zodat jullie op 8 november klaar zijn om er opnieuw tegenaan te gaan!


Dhr. Wirix

Campusdirecteur Hasp-O Zepperen

12 weergaven0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven

Comments


bottom of page